Апостиль
спеціальний штамп, що засвідчує справжність підписів, статусу осіб, печаток; підтвердження підписів та печаток на офіційних документах


З необхідністю апостилю документів ви можете зіткнутися в процесі збору паперів для влаштування на роботу, отримання посвідки на проживання, вступу до навчальних закладів або при організації бізнесу за кордоном.
Апостиль застосовується в державах-учасницях Гаазької конвенції та є спрощеним способом легалізації документів. Після апостилювання оригінал, що посвідчується, набуває юридичної сили і може використовуватися на території відповідної країни. Апостиль документів Київ, якісне переведення документів.

Апостиль на диплом
Юридична процедура підтвердження документів їх справжності

Апостиль на документах
Апостиль є основою прийняття документа

Що таке апостиль?
Апостиль – це штамп у формі квадрата зі стороною 9 на 9 сантиметрів.

Апостиль – це штамп спеціального вигляду, який проставляється на офіційних документах та засвідчує справжність підписів та печаток, що скріплюють оригінал. Наше бюро перекладів надає допомогу у апостилі документів у державних органах. Апостиль у Києві проставляється виключно на оригінали, видані офіційними структурами:
• дипломи, атестати, освітні програми;
• різноманітні довідки – про стан здоров’я, про несудимість, з місця проживання та інші;
• доручення, заяви та інші документи, складені нотаріусом;
• документи, видані в органах РАГС;
• установча та інша документація юридичних осіб.

Апостиль не ставиться на оригінали, що ламінують, а також на копії, навіть на нотаріально завірені. Проставляється апостиль, оскільки саме тут розташовуються всі держструктури, які виконують цю процедуру. Послугами нашого бюро перекладів можуть скористатися всі громадяни України, незалежно від місця проживання. Ви можете передати нам оригінали поштою або будь-якою службою експрес-доставки, а представник нашого бюро перекладів отримає їх та розпочне процедуру проставлення апостилю у Києві. Готові документи будуть надіслані вам аналогічним чином. апостиль україна, міністерство юстиції апостиль, апостиль документів київ, апостиль мінюст, апостиль вартість, апостиль ціна, бюро перекладів апостиль, міністерство юстиції україни апостиль, апостиль бюро перекладів, апостиль в мінюсті, апостиль та легалізація, апостиль легалізація, апостиль апостиль київ.