Апостиль
спеціальний штамп, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток; підтвердження підписів і печаток на офіційних документах


З необхідністю апостиля документів ви можете зіткнутися в процесі збору документів для влаштування на роботу, отримання посвідки на проживання, вступу до навчальних закладів або при організації бізнесу за кордоном.
Апостиль застосовується у державах-учасницях Гаазької конвенції 1961 року і є спрощеним способом легалізації документів. Після апостилювання засвідчуваний оригінал набуває юридичної сили і може використовуватися на території відповідної країни. Апостиль документів в Києві, якісний переклад документів.

Апостиль на диплом
Юридична процедура підтвердження документів їх справжності

Апостиль на документах
Апостиль є підставою для прийняття документа

Що таке апостиль?
Апостиль – це штамп в формі квадрата зі стороною 9 на 9 сантиметрів.

Апостиль – це спеціального виду штамп, який ставиться на офіційних документах та засвідчує справжність підписів та відбитків печаток, що скріплюють оригінал. Наше бюро перекладів надає допомогу в отриманні апостилю документів в державних органах. Апостиль в Києві ставиться винятково на оригінали, що видані офіційними структурами:
• дипломи, атестати, академічні довідки;
• різноманітні довідки – про стан здоров’я, про відсутність судимості, з місця проживання та інші;
• довіреності, заяви та інші документи, засвідчені нотаріусом;
• документи, що видані органами юстиції;
• установчі та інші папери юридичних осіб.

Апостиль можна поставити на нотаріально засвідчену копію документа з перекладом. На документах органів юстиції апостиль проставляється апостиль в Києві, в таких органах по всій Україні, на освітні документи та довідки з медичних установ і поліції апостиль можна поставити тільки в Києві. Послугами нашого бюро перекладів можуть користуватися, незалежно від місця проживання, всі громадяни України. Ви можете передати нам оригінал поштою або іншою службою доставки, а представник нашого бюро перекладів отримає їх і розпочне процедуру проставлення апостиля в Києві. Готові документи будуть передані вам аналогічним чином. Апостиль Україна, міністерство юстиції апостиль, апостиль документів Київ, апостиль мін’юст, апостиль вартість, апостиль ціна, бюро перекладів апостиль, Міністерство юстиції України апостиль, апостиль бюро перекладів, апостиль в мін’юсті, апостиль та легалізація, апостиль легалізація, апостиль міністерство юстиції, бюро перекладів апостиль Київ.