Довідка про несудимість
документ, підтверджує відсутність (наявність) судимості у громадянина


Нерідко обов’язковою умовою для працевлаштування на території України та закордоном, оформлення або продовження посвідки на проживання, отримання громадянства, участі у тендерах, отримання візи на в’їзд в деякі держави є пред’явлення довідки про відсутність судимості.

ЗАМОВИТИ Виготовлення у МВС України (строк виготовлення 2-3 робочі дні)

Процес отримання цього документу пов’язаний з деякими труднощами, забирає багато дорогоцінного часу та сил. Більше того, для використання за межами України або іноземними громадянами на території України довідка про несудимість повинна бути перекладена та засвідчена належним чином або на ній повинен бути проставлений штамп апостиля.
Бюро перекладів Еллен надасть реальну допомогу та позбавить Вас від труднощів та зайвих витрат, які пов’язані з витребуванням, перекладом та легалізацією необхідних документів, в числі яких і довідка про несудимість.
Наші професійні зв’язки і кваліфікованість у питаннях витребування, а також оформлення персональної документації належним чином дозволить суттєво зекономити час кожного нашого клієнта. В бюро перекладів Еллен можна замовити довідку про відсутність судимості для пред’явлення на всій території України і для використання за межами держави. В першому випадку документ буде дійсний 90 календарних днів з моменту його видачі компетентними органами, в другому – 60 календарних днів.

Апостиль на довідку про несудимість
Про це наші спеціалісти в обов’язковому порядку повідомляють всіх клієнтів, які звертаються в бюро перекладів Еллен для оформлення даного документу. Серед переваг послуг, які надають фахівці бюро перекладів Еллен, можна назвати і високу оперативність роботи, а також найдоступніші ціни у Києві – нижчі, ніж середньоринкові. При цьому довідка про несудимість може бути оформлена і в терміновому порядку, що може зайняти не більше, ніж два дні навіть при необхідності її перекладу та консульського засвідчення чи проставлення штампу апостиля.
Апостиль на Довідку ставиться у МЗС України